امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۱۷۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات در مورد تهدید آمریکا مبنی بر قطع اینترنت ایران، گفت: آمادگی لازم در کشور در صورت قطع اینترنت داریم و توانمندی داخلی برای اتصال اینترنت بهره خواهیم گرفت .

به گزارش تیترامروز به نقل از موج، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه نخستین همایش فرصت‌های سرمایه گذاری استان مازندران در گفت و گو با خبرنگاران داخلی و خارجی اظهار داشت: ایران توانست با اتکا به دانشمندان خود نام خود را در بین ۱۱ کشور جهان در ساخت و ارسال ماهواره به فضا ثبت کند.

وی ادامه داد: هم اکنون نیز ارتباط ما با سازمان بین المللی فضایی و کشورهای منطقه ادامه دارد به طور مثال در سیل اخیر به کمک ما آمدند و ارتباط خوبی برقرار است.

جهرمی تاکید کرد: همکاری های فضایی مخصوصا در حوزه سنجش با برخی کشورهای منطقه مانند آذربایجان داریم و به دنبال ساخت ماهواره سنجشی با کشور آذربایجان هستیم.

وزیر ارتباطات از بهره گیری اینترنت اشیا خبر داد و گفت: اینترنت اشیا در حوزه کشاورزی در استان مازندران در دست اجرا قرار گرفته  و این وزارتخانه به شدت پیگیر اجرایی شدن آن است.

جهرمی افزود: فناوری اطلاعات در حوزه مختلف اقتصادی در استانی مانند  مازندران می‌تواند باعث افزایش بهره وری شود .

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم