امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۱۲۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
مدیران باشگاه های فوتسال تأکید کردند
بازنگری در بازی های پلی آف، جذب اسپانسر برای باشگاه‌ها و پخش زنده بازی های لیگ برتر فوتسال از جمله درخواست های مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر فوتسال کشور از متولیان امر است.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،مهدی غلامی: مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری فوتسال کشور در حاشیه نشست هم‌اندیشی مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر فوتسال درخواست جدی بازنگری در بازی‌های پلی اف و همچنین پخش زنده تلویزیونی برای همه تیم‌ها را به صورت ویژه خواستار شدند.

مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری اعتقاد دارند برگزاری بازی‌های پی اف با توجه به در پیش بودن بازی‌های تیم ملی در آسیا و نیز مسابقات جهانی، طولانی شدن روند برگزاری مسابقات و حتی فشردگی نامتعارف بازی‌ها باعث متحمل شدن هزینه و نیز مصدومیت‌های ناخواسته بازیکنان برای تیم‌ها خواهد شد.

کیفیت لیگ برتر فدای پلی اف نشود

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری در حاشیه برگزاری نشست در گفتگو با خبرنگار مهر هماهنگی مدیران باشگاه پیش از شروع فصل را نتیجه بخش و تأثیرگذار دانست و گفت: در سالهای اخیر کسب نتیجه‌های درخور توجه فوتسال کشور مرهون توجه و اهتمام باشگاه‌ها بوده است.

سعید نجاریان ساروی افزود: اینکه لیگ را با تأخیر و یا زمان برگزاری آن را به خاطر بازی‌های تیم ملی در راه جام جهانی برگزار نکنیم، البته همه اعتقاد دارند که اگر بازی‌های لیگ فشرده برگزار شود نتیجه‌ای جز مصدومیت برای بازیکنان نخواهد داشت.

وی ادامه داد: البته همه مدیران به نوعی با برگزاری پلی اف موافق هستند، اما نباید کیفیت لیگ برتر فدای پلی اف شود.

پادرمیانی سازمان لیگ برای هدایت اسپانسرها برای باشگاه‌ها

مدیرعامل گیتی‌پسند نیز در حاشیه این نشست به خبرنگار مهر اظهار داشت: اسپانسرهای زیادی به علت بی احترامی‌ها و نبود بازدهی مناسبی که برای آنها داشت، عطای تیمداری را به لقایش بخشیدند چون بی‌احترامی مسئولان را دیدند.

وی با بیان اینکه حتی پاداشی برای قهرمان لیگ برتر فوتسال گرفته نمی‌شود و این جای انتقاد زیادی دارد، اضافه کرد: در مسابقات سطح پایین‌تر در جام رمضان به تیم قهرمان پاداش می‌دهند اما در لیگ برتر فوتسال ایران که عنوان سومی جهان را یدک می‌کشد از قهرمان آن تجلیل و پاداشی داده نمی‌شود.

مدیرعامل گیتی‌پسند همچنین از تأخیر در بازی‌های لیگ و منظم برگزار نشدن آن انتقاد کرد و ادامه داد: جای تعجب دارد که به علت طولانی شدن لیگ برتر، بازیکن ما در میان تعطیلات سر از لیگ کشورهای دیگر در می آورد!!

جذب اسپانسر برای باشگاه‌ها با پخش زنده تلویزیونی

مدیرعامل باشگاه مقاومت البرز هم در این نشست گفت: باشگاه‌هایی مثل مس، حفاری و گیتی‌پسند پشتوانه مالی دولتی دارند و برخی باشگاه‌های دیگر به زور تا پایان فصل هزینه‌های تیم را مدیریت می‌کنند، پخش زنده تلویزیونی در استان‌ها بدون شک باعث جذب اسپانسرها خواهد شد که این کمک زیادی به باشگاه‌ها خواهد کرد.

رحیم اسفندیاری در خصوص بازی‌های پلی آف نیز افزود: پلی‌آف هم نکته منفی دارد هم مثبت و باید در موردش بحث شود اما در مجموع موافق پلی‌آف هستم.

گلایه از پلی اف دوره قبل همچنان وجود دارد

نماینده تیم ستارگان ورامین هم درحاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اگر قرار است کیفیت لیگ فدای پلی‌آف شود، اشتباه بزرگی خواهد بود، به هیچ عنوان امکان ادامه بازی‌های لیگ بعد از بازی‌های تیم‌ملی نیست، گفت: پلی آف دوره قبل اشکال داشت و بازی نهایی باید دو از سه برگزار می شد.

اکبر تقوی افزود: برای پخش زنده در تهران مشکلات زیادی داریم، در تهران برای هر بازی ۲۵ میلیون تومان برای پخش زنده درخواست می‌کنند، که مدیران آن حتی قول پخش هم نمی‌دهند!!

وی درخواست کرد که سازمان لیگ فوتسال و فدراسیون فوتبال به طور جدی به این موضوع در نشست با مدیران صداوسیما رسیدگی و تصمیم جامع و درجهت کمک و نفع باشگاه‌های اتخاذ شود.

تقوی در خصوص بازی‌های پلی اف نیز توضیح داد: اگر قرار است بازی‌ها فشرده شود مخالف پلی‌آف هستم اما در شرایط عادی موافقیم.

برنده دو از سه در پلی اف رعایت شود، موافقم

حسن‌زاده مدیرعامل تیم تازه به لیگ‌برتر آمده هایپر شاهین‌شهر اصفهان هم گفت: زمان لیگ برتر باید از ۶ به ۱۰ ماه افزایش یابد و باید عنوان کنم که ما با پلی‌آف موافقیم به شرط اینکه انجام بازی‌ها و انتخاب برنده ۲ از ۳ باشد.

مدیرعامل باشگاه قدیمی فرش‌آرای مشهد هم در حاشیه این نشست، به خبرنگار مهر گفت: اگر بخواهیم فوتسال ما بهتر شود باید حرفه‌ای‌تر عمل کنیم. ایرادها و تنش‌ها را کم کنیم تا برای پخش مستقیم مشکلی نباشد، مدیران طوری رفتار کنند که تمرکز داوران به هم نریزد.

علی مرتضایی افزود: اعتبار فوتسال، باعث جذب اسپانسر می‌شود ولی اگر جنجال باشد برندها و اسپانسرها نمی‌آیند. همه با پلی‌آف موافقند اما با نحوه اجرای آن مشکل داریم. چه اشکالی دارد بازی‌ها تا اردیبهشت ادامه پیدا کند، دراین شرایط هم از کوچ بازیکنان به لیگ‌های نازل جلوگیری می‌شود و هم تیم‌ملی به برنامه‌هایش می‌رسد.

وی افزود: حق رشد برای بازیکنان پایه در نظر بگیرند، در اساسنامه حق باشگاه‌ها از بین رفته که باید یک نماینده در هیأت رئیسه داشته باشد. پلی آف بهتر است سه از دو باشد، بازی اول در خانه تیم رده پایین‌تر و بازی دوم و سوم به فاصله ۴۸ ساعت در خانه تیم رده بالاتر انجام شود.

AFC تعیین می‌کند، پلی اف برگزار شود یا نه!؟

دبیر سازمان لیگ فوتسال کشور هم با بیان اینکه امسال جدول مسابقات فشرده‌ای داریم و چند تورنمنت بین‌المللی باشگاهی و ملی در پیش است، گفت: کار خوبی که انجام شد پلی‌آف بود اما در جلسه اسفندماه تصمیم گرفتیم نظر مدیران را هم بپرسیم تا هیأت‌رئیسه تصمیم گیری کند که پلی‌آف باشد یا نباشد.

آرش جابری افزود: در جلسه ای که اول خردادماه در هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال برگزار شد، منوط شد تا نظرات مدیران عامل باشگاه گرفته شود.

وی با بیان اینکه ما باید قهرمان لیگ را تا زمانی کهAFC مشخص می‌کند، معرفی کنیم، اضافه کرد: که البته تا پایان هفته جاری و استعلامی که از AFC خواهیم گرفت مشخص خواهد شد.

مراسم قرعه کشی فصل جدید بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به میزبانی باشگاه شهروند ساری برگزار شد و ۱۴ تیر این بازی‌ها آغاز می شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم