امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۷۱۲۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
نماینده مردم ساری در مجلس:
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در شرایط کنونی مسیری با آرامش و برنامه را طی می‌کند.
به گزارش تیترامروز به نقل از علی‌اصغر یوسف‌نژاد با بیان اینکه عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی قابل دفاع است، اظهار کرد: دانشگاه آزاد در گسترش مراکز دانشگاهی در سراسر کشور بسیار عالی عمل کرده و اکنون باید به سمت پژوهش بیشتر و مسائل بنیادین آموزش حرکت کند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در شرایط کنونی مسیری با آرامش و برنامه را طی می‌کند و ما برای این دانشگاه بزرگ آرزوی موفقیت داریم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئولیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم انقلاب تصریح کرد: نقش دانشگاه و آموزش عالی به‌صورت کلی در اجرای گام دوم انقلاب حائز اهمیت است و دانشگاه آزاد اسلامی هم از آن جهت که دانشگاه غیردولتی است می‌تواند در حوزه جذب منابع، سرمایه‌ها و هدایت جوانان می‌تواند اثرگذار و نقش آفرین باشد.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ظرفیت‌های عظیمی که در اختیار دارد باید در گام دوم انقلاب مسائل بخش‌های آموزشی، پژوهشی و اجرایی کشور را شناسایی کرده و در مسیر تقویت آن گام بردارد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم