امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۶۳۲۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه یکم خرداد تا روز سه شنبه ۷ خرداد در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

به گزارش تیتر امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران  گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه یکم خرداد تا ساعت ۶ روز سه شنبه  ۷ خرداد  از جاده‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و برعکس ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

سرهنگ قدمی گفت: در جاده کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳ خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است  و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳ خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه است.

وی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه  ۳ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه  ۴ خرداد از رودهن به سمت آمل  ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز جمعه مورخ  ۳ خرداد تا ۲ بامداد روز شنبه ۴ خرداد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز دوشنبه  ۶ خرداد تا ۲ بامداد روز سه شنبه ۷ خرداد  از رودهن به سمت آمل  ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز دوشنبه  ۶ خرداد تا ۲ بامداد روز سه شنبه  ۷ خرداد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه است.

وی گفت: در جاده کندوان آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و بالعکس به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی کماکان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه در جاده هراز آمد وشد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است، افزود: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱ خرداد و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و دوشنبه ۲، ۳ و ۶ خرداد از جاده هراز ممنوع است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم