امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۶۳۱۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ایران گفت: هیأت نجات غریق و غواصی مازندران یکی از هیأت‌های بزرگ از لحاظ جامعه آماری نجات غریق محسوب می‌شود که کارهای بسیار گسترده انجام داده‌اند و شاهد کاهش 24 درصدی غرق‌شدگان در مازندران بوده‌ایم.
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ایران: کاهش 24 درصدی غرقی در مازندران

به گزارش تیتر امروز به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، رزمایش امداد نجات استان مازندران به میزبانی شهرستان بابلسر با حضور ایخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران، حسن‌نژاد معاون سیاسی و امنیتی، حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران برگزار شد.

 ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران در حاشیه این مراسم  در خصوص رزمایش امداد و نجات استان مازندران که به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار شد، گفت: خدا را بسیار شاکرم که در جمع دوستان امداد و نجات استان مازندران هستم که جز  زحمتکشان در عرصه‌های مختلف نیروهای نجات غریق و غواصی، هلال احمر، نیروهای انتظامی، دریابانی و ... هستند تا از جان هم‌میهنان عزیزمان تمام‌قد حفاظت کنند.

 وی افزود: در استان مازندران رزمایش امداد و نجات که به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار شد تمامی نیروها با همه وجود اعلام آمادگی و حضور پیدا کرده‌اند و جا دارد از همه دوستان علی‌الخصوص  از مسؤولین استانی و کشوری تشکر و قدردانی داشته باشم.


رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران در ادامه سخنان خود گفت: نجات جان هم میهنان عزیزمان وظیفه اصلی فدراسیون نجات و غریق و غواصی است و وظیفه ذاتی این فدراسیون  پرورش نیروی متخصص امداد و نجات و همچنین نظارت کارشناسی در اماکن آبی است و به همین دلیل است که در جمع دوستان امداد و نجات در استان مازندران هستیم تا کاهش مطلوب غرق شوندگان در سطح استان و کشور داشته باشیم.

نوری در خصوص ارزیابی هیات نجات غریق و غواصی استان مازندران نسبت به سایر استان‌ها گفت: هیأت نجات غریق و غواصی استان مازندران یکی از هیأت‌های بزرگ از لحاظ جامعه آماری نجات غریق محسوب می‌شود که کارهای بسیار گسترده انجام داده‌اند که شاهد کاهش 24 درصدی غرق‌شدگان در مازندران بوده‌ایم که آمار بسیار خوب و مطلوبی از منجیان غریق و هیات نجات غریق مازندران داشته‌ایم و امیدواریم این استان به کمترین میزان غریق برسانیم و بی‌شک پشتیبان این هیأت برای موفقیت‌های بیشتر خواهیم بود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم