امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۶۲۶۲
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران خبر داد:
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران گفت: ۳۵ روستا برای اجرای پروژه‌های پیشگیری از رانش و لغزش در استان شناسایی و بازدید شده است.
شناسایی ۳۵ روستای درمعرض رانش و لغزش در مازندران

به گزارش تیتر امروز به نقل از خبرگزاری مهر، محمد خانی نوذری، با بیان اینکه برای اجرای پروژه‌های رانشی هفته آینده با مبادله موافقتنامه نسبت به اجرای آن اقدام خواهد شد از شناسایی ۳۳ رانشی در استان خبر داد.

وی افزود: برخی روستاهای استان در معرض رانش و لغزش قرار دارند و مطالعات ژئوتکنیک آن در حال انجام است و با تکمیل مطالعات نسبت به تثبیت روستاهای درمعرض خطر رانش اقدام می‌شود.

خانی نوذری ادامه داد: تثبیت روستا و اجرای طرح‌ها مناسب از جمله مواردی است که در روستاهای درمعرض رانش و لغزش انجام می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با بیان اینکه ۳۵ روستای در راستای طرح رانشی مورد بازدید قرار گرفته است گفت: به ترتیب گزارش بازدیدها به بنیاد ارسال می‌شود و به ترتیب اولویت عملیات اجرایی طرح‌ها آغاز می‌شود.

سه هزار و ۲۰۰ روستا در مازندران وجود دارد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم