امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۶۲۶۱
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش مازندران از اکران آموزشی چهل و هشتمین جشنواره فیلم رشد در مازندران با بیش از 130 هزار مخاطب خبر داد.

به گزارش تیتر امروز به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، « محمد علی جوادی بورا» بیان داشت: در بازه‌ی زمانی ویژه‌ای از هر سال تحصیلی، فیلم‌های برگزیده جشنواره بین‌المللی فیلم رشد برای دانش‌آموزان و معلمان اکران می‌شود که در استان مازندران با ابتکار گروه بررسی محتوای آموزشی و پرورشی ، این کار به صورت یک کُنِش متأملانه‌ی تربیتی ، تحت عنوان "اکران آموزشی" صورت پذیرفت.

وی افزود: بیش از 130 هزار نفر از دانش‌آموزان و معلمان استان در 27 شهرستان و منطقه مخاطب فرآیند این گونه از اکران شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: در این نوع از اکران ، پرسش‌هایی باز پاسخ که زمینه‌ساز یک گفتگوی سقراطی در کلاس هستند تدارک دیده می‌شود که قبل از اکران به دانش‌آموزان ارائه می‌گردد تا پس از دیدن فیلم با کمک معلم به پاسخگویی و دفاع از پاسخ و اظهار نظر خود بپردازند.

جوادی در ادامه اظهارداشت: با این روش پیام‌های علمی، فلسفی و آیینی فیلم‌ها، روشن‌تر بر فهم دانش‌آموزان خواهد نشست و برای معلمان نیز آشکار می‌گردد که می‌توانند با استفاده از فیلم‌ها در فرآیند یاددهی ، یک مدیریت کلاس مطلوب و تدریسی موثرتر داشته باشند .

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم