امروز: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۶۲۶۰
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران از پرداخت تمامی مطالبات سال 96 آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی خبر داد.


به گزارش تیتر امروز به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌ عمومی آموزش و پرورش مازندران، « داوود تقی نیا» گفت: مطالبات سال96 آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی اعم از «حق بیمه و حق الزحمه» در تاریخ   98/2/30(فصل 2) و بخشی از مطالبات آموزش‌دهندگان تحت عنوان پیش پرداخت تامین اجتماعی سال 98 به حساب ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان پرداخت شد.

وی در ادامه تصریح کرد: از مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق انتظار می‌رود ضمن نظارت دقیق با رعایت ضوابط و قوانین مالی و حقوقی از طریق موسسات طرف قرار داد، نسبت به پرداخت مطالبات آموزش‌دهندگان در اسرع وقت اقدام شود.

تقی نیا افزود: با عنایت به حساسیت موضوع و تاکید سازمان نهضت سوادآموزی، ضروری است فیش واریزی حق الزحمه آموزش‌دهندگان توسط موسسات طرف قرارداد، ضمیمه اسناد و مدارک مالی شده در آن اداره بایگانی گردد .

شایان ذکر است یک نسخه از نمون برگ پرداختی باید به معاونت سوادآموزی ارسال شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم