امروز: ۲۷ تير ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۶۰۱۱
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
رئیس جمهور آمریکا از نحوه پوشش اخبار درباره ایران در آمریکا انتقاد کرد و گفت که ایرانی‌ها به خاطر پخش اخبار نادرست گیج شده اند!
برترین‌ها: رئیس جمهور آمریکا از نحوه پوشش اخبار درباره ایران در آمریکا انتقاد کرد و گفت که ایرانی‌ها به خاطر پخش اخبار نادرست گیج شده اند!

ترامپ در توئیترش نوشت: رسانه‌ها با پخش اخبار جعلی در حال ضربه زدن به کشورمان هستند. با اخباری بسیار نادرست و غیردقیق درباره ایران که پراکنده و از منبعی ضعیف است. (یعنی من درآوردی است) و همچنین خطرناک. حداقل اینکه ایران نمی‌داند به شکلی تصمیم بگیرد، که از این جهت شاید اتفاق خوبی باشد!

ترامپ: جنجال‌ها درباره تنش با ایران جعلی است

ترامپ همچنین در توئیتی دیگر نوشت: با این همه اخبار جعلی و ساخته شده ایران گیج شده و نمی‌داند در واقع چه خبر است!

ترامپ: جنجال‌ها درباره تنش با ایران جعلی است

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم