امروز: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۰۶۰۱۱
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
رئیس جمهور آمریکا از نحوه پوشش اخبار درباره ایران در آمریکا انتقاد کرد و گفت که ایرانی‌ها به خاطر پخش اخبار نادرست گیج شده اند!
برترین‌ها: رئیس جمهور آمریکا از نحوه پوشش اخبار درباره ایران در آمریکا انتقاد کرد و گفت که ایرانی‌ها به خاطر پخش اخبار نادرست گیج شده اند!

ترامپ در توئیترش نوشت: رسانه‌ها با پخش اخبار جعلی در حال ضربه زدن به کشورمان هستند. با اخباری بسیار نادرست و غیردقیق درباره ایران که پراکنده و از منبعی ضعیف است. (یعنی من درآوردی است) و همچنین خطرناک. حداقل اینکه ایران نمی‌داند به شکلی تصمیم بگیرد، که از این جهت شاید اتفاق خوبی باشد!

ترامپ: جنجال‌ها درباره تنش با ایران جعلی است

ترامپ همچنین در توئیتی دیگر نوشت: با این همه اخبار جعلی و ساخته شده ایران گیج شده و نمی‌داند در واقع چه خبر است!

ترامپ: جنجال‌ها درباره تنش با ایران جعلی است

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم