امروز: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۵۸۸۸
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
به منظور تامین آب شرب مشترکین:
مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی از احداث ۱۲۰۰ متر خط انتقال آب گلناب دره برای تامین آب شرب مشترکین شهر شیرگاه خبر داد.
به گزارش تیترامروز به نقل از شرکت آبفا شهری مازندران، مهندس احمدی با اعلام خبر بالا افزود: با توجه به تخریب خط انتقال آب گلناب دره در محدوده کارسالار در پی بارندگی، سیل و رانش زمین و نیز شرایط خاص منطقه، اجرای خط جایگزین اضطراری در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: برای اجرای این طرح ۳ خط انتقال ۱۱۰ میلی متری از جنس پلی اتیلن در مجموع به طول ۱۲۰۰ متر اجرا شد که با اتمام آن بخش زیادی از آب چشمه گلناب دره وارد خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب مشترکین شهر شیرگاه شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی ادامه داد: درحال حاضر ۳۵ لیتردر ثانیه آب از طریق این خطوط به شبکه های توزیع شهری منتقل می شود.

مهندس احمدی، ضمن قدردانی از تلاش کارکنان فنی امور در اجرای این طرح گفت: درحال حاضر وضعیت آبرسانی در تمامی نقاط شهر شیرگاه عادی و مطلوب است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته ۲۵۰۰ متر از این خط انتقال به دلیل عملیات تعریض جاده و دپوی حجم زیاد خاک با عمق زیاد و شکستگی های متعدد مواجه شده بود، با تعیین پیمانکار نسبت به اصلاح خطوط با قطر لوله ۳۰۰ میلی متری فلزی اقدام شد.

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه شمالی، از مهندسی مجدد چاه های شماره ۴ و ۵ و انتقال آب آن به مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی زیولا با احداث ۴۰۰۰ متر خط انتقال جدید در سال جاری خبر داد و گفت: به منظور اجرای برنامه های پدافندی یک حلقه چاه جدید نیز در این امور احداث می شود.

مهندس احمدی، پیگیری احداث خط انتقال آب از سد لفور به شیرگاه، اصلاح خطوط انتقال در مناطق پیچ آینه ، کارسالارو کردآباد در مجموع به طول ۲۶۰۰ متر، ترمیم پل تخریب شده منطقه کارسالار و استاندارد سازی مسیر خط انتقال در منطقه جوارم را از دیگر برنامه های اجرایی در سالجاری عنوان کرد.

وی، با اشاره به رانش زمین در فروردین امسال که منجر به تخریب کامل خطوط انتقال آب در دو منطقه وشی و کارسالار شد، خاطرنشان کرد: به منظور تامین آب شرب مشترکین در این ایام، نسبت به اصلاح خطوط در این مناطق در مجموع به طول ۱۶۰۰ متر به صورت اضطراری اقدام شد.

گفتنی است امور آبفاشهری سوادکوه شمالی۵۴۵۲ آحاد اشتراک را تحت پوشش خدمات خود دارد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم