امروز: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۵۸۷۲
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
با صدور حكمي از سوي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران خانم مهندس محدثه یوسفی به سمت سرپرست اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منصوب شد.

انتصاب

به گزارش  تیتر امروز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی سيد حميد حسيني رئيس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازي مازندران ضمن اعلام اين خبر گفت : با توجه به تجارب ارزنده و بر اساس حكم صادره از سوي مهندس سيد محمد نظری مديركل راه و شهرسازي استان خانم محدثه یوسفی  به عنوان سرپرست اداره مدیریت بحران و پدافندغیرغامل  راه و شهرسازي استان مازندران  منصوب شد.

در بخشی از حکم صادره آمده است با عنایت به تعهد ،تخصص و تجارب قبلی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منصوب می شوید ، امید است با توکل به ایزد منان و رعایت ظوابط  و مقررات ، با تعامل و همکاری با معاونین ستادی و روسای ادارات شهرستانی در ایفای وظایف محوله موفق و موید باشید.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم