امروز: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۵۸۶۸
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش مازندران از ابلاغ برنامه های اجرایی سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش مازندران خبر داد.

به گزارش تیتر امروز به نقل از  اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران جلسه تخصصی، توجیهی تدوین برنامه های سال ۱۳۹۸آموزش و پرورش استان مازندران ، مطابق با برنامه های سند تحول بنیادین در طول برنامه ششم توسعهو برنامه های اجرایی ابلاغی وزارت متبوع در سال جاری با حضور نمایندگان معاونین محترم و ادارات واحدهای داخلی اداره کل برگزار شد.

« محمدعلی جوادی بورا» در این جلسه افزود: لزوم تدوین برنامه های عملیاتی آموزش و پرورش استان در سال ۱۳۹۸مستند به برنامه های اجرایی سند تحول در طول برنامه ششم توسعه (۱۳۹8-۱۴۰۰) و با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری مورد تاکید است. همچنین به بیان اهم انتظارات و سیاست های اجرایی سند تحول اداره کل در خصوص تدوین برنامه اجرایی پرداخت.

وی در ادامه تصریح کرد: برنامه‌های سال ۱۳۹۸که مطابق با برنامه اجرایی سند تحول در طول برنامه ششم توسعه تهیه‌شده است، به همراه ویرایش نهایی«برنامه ششم» با امضای وزیر آموزش و پرورش جهت اجرا به معاونت‌ها، سازمان‌ها، مراکز، دانشگاه‌ها، دفاتر و ادارات کل استان‌ها و سایر سازمان‌ها ابلاغ شد.

جوادی بورا با اشاره به اهمیت سند تحول بنیادین گفت: ستاد اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با راه‌اندازی ۶کارگروه مستقل زیر نظام‌های؛ برنامه درسی، تربیت‌معلم و تأمین منابع انسانی، راهبری و مدیریت تربیتی، تأمین و تخصیص منابع مالی، تأمین فضا، تجهیزات و فن‌آوری و پژوهش و ارزشیابی در سطح ستاد و تشکیل ۳۲شورا در سطح کشور به ریاست مدیران کل آموزش و پرورش با راه‌اندازی ۱۹۲کارگروه در مراکز استان‌ها، گام‌های مؤثری در راستای اجرایی کردن سند تحول برداشته است.

در ادامه جلسه، نحوه تکمیل فرم، چارچوب تفصیل (شناسنامه برنامه و جدول اهداف کمی برشی استانی ، منطقه ای) تشریح شد.

لازم به ذکر است در این جلسه مصوب گردید کهکارگروه‌های برنامه ریزی و اجرایی سند تحول مستقر در معاونت ها و ادارات واحدهای مدیرکل شکل گرفته و ابهامات موجود در برنامه های حوزه خود را رفع نمود و فایل تدوین شده مربوط را جهت طرح و تصویب در جلسه شورا و هماهنگی به دبیرخانه (گروه طرح و برنامه ) ارائه نمایند تا شرایط ابلاغ این برنامه به ادارات شهرستان / مناطق تا نیمه دوم خرداد ۱۳۹۸فراهم گردد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم