امروز: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ -
کد خبر: ۱۰۴۲۲۲
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
در مراسم تكريم و معارفه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی مطرح شد؛
تودیع و معارفه صبح امروز چهارشنبه ۲۸ فروردین در ساختمان مرکزی وزارت راه و شهرسازی مراسم تكريم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این وازرتخانه برگزار شد.

به گزارش تیترامروز به نقل پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با حضور مهران کفاش، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها و مصطفی طاعتی مقدم، مدیرکل حوزه وزارتی مراسم تكريم و معارفه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با حضور سیدسعید علائی معاون سابق و مهدی عبوری معاون تازه منصوب شده از سوی محمد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم تودیع و معارفه مهران کفاش و مصطفی طاعتی ضمن تشکر از زحمات معاون سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی برای معاون جدید این وزارتخانه آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون کردند.

لازم به ذکر است در این مراسم معاونت‌های مختلف حوزه توسع مدیریت و منابع انسانی وزارتخانه نیز حضور داشتند.

کفاش: بهره‌گیری از مدیران جوان بخشی از عمل‌گرایی مقام عالی وزارت است

مهران کفاش، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات سیدسعید علائی معاون سابق حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارتخانه اظهار کرد: در این جلسه یک یادآوری از زحمات آقای سیدعلائی باید داشته باشیم که در مدت زمانی طولانی حضور در یک مسئولیت نشان دهنده پایدار بودن و سلامت بودن در خدمت است و این موضوع فوق العاده حائز اهمیت است.

وی افزود: به همین خاطر این موضوع را باید به نیکی یاد کنیم و حضور و به دوش کشیدن یک مسئولیت یک ویژگی برجسته است. قطعا در این بین یکی از دلایل این مسئولیت طولانی تعامل با همکاران و مقام مافوق و هم طراز بوده است که چه بسا اگر این‌طور نبود شاهد این مسئولیت طولانی نبودیم.

معاون حقوقی وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به اینکه محمد اسلامی همیشه از سیدعلائی و فعالیت ایشان به نیکی یاد کرده و نگاهی همراه با احترام دارند با بیان این که این جابه‌جایی‌ها طبیعی بوده و در راستای دمیدن یک روح تازه و داشتن یک فکر جدید است، تاکید کرد: آقای وزیر در این خصوص بررسی‌های زیادی داشتند و در نهایت به آقای دکترعبوری رسیدند. اگر دقت کرده باشید طی این مدت درخصوص عملکرد مقام عالی وزارت شاهد این مساله هستیم که فاصله حرف تا عمل ایشان زیاد نیست. معمولا تصمیمات ایشان با توجه به عملگرایی بودن تا عمل شدن فاصله‌ای ندارد.

وی افزود: به عنوان مثال اگر شعار دولت جوانگرایی و استفاده از بانوان بود، این موضوع را در عمل‌شان دیدیم. در استفاده از بانوان این موضوع را شاهد بودیم و در منصب‌های پراهمیت از بانوان وزارتخانه بهره برده شد. در بحث استفاده از جوانان هم ایشان تاکید کردند که از دهه ۵۰ به دنبال بهره‌گیری از مدیران دهه شصتی هستند.

وی تاکید کرد: آقای دکترعبوری هم همچون آقای سیدعلائی در خدمت پایدار بودند و در جایی پرتنش و پرموضوع در حوزه مدیریت شهری کار کرده‌اند. شهرداری ساری یک نهاد پراهمیت در مرکز استان مازندران و همه نگاه‌ها به آن است. ایشان به عنوان سردار سازندگی مدتی طولانی در شهرداری رامسر مشغول به کار بودند که این به خاطر خصوصیات فردی و حرفه‌ای آقای عبوری و حضورشان منشأ خیر بوده است.

طاعتی: امیدواریم شاهد تحولی اساسی در حوزه منابع انسانی باشیم

در بخش دیگری از این مراسم مصطفی طاعتی‌مقدم، مدیرکل حوزه وزارتی وزارت راه و شهرسازی ضمن تبریک تولد حضرت علی‌اکبر و روز جوان با اشاره به انتخاب مهدی عبوری به عنوان جوان‌ترین معاونت این وزارتخانه اظهار کرد: ضمن تشکر از فعالیت‌های آقای سیدعلائی به خصوص در بحث حقوق و مزایا که واقعا پیگیر آن بودند، آقای وزیر همیشه روی آن تاکیدداشتند.

وی افزود: در بحث انتخاب آقای عبوری هم ثابت قدم بودن‌شان در شهرداری ساری که بیش از ۸۰ ماه شهردار یک شهر بودن نشان از این مساله است و تاکید دارد که انسانی سالم و توان اجرایی بالایی دارند. امیدواریم مجموعه وزارت راه و شهرسازی در ادامه از همکاری این دو عزیز بهره برده و یک تحول اساسی را در حوزه منابع انسانی اتفاق رخ دهد.

سیدعلائی: تشکر ویژه از مهندس اسلامی بابت انتخاب و اعتمادشان دارم

سیدسعید سیدعلائی، معاون سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی و مشاور وزیر در امور نوسازی و تحول منابع انسانی در این مراسم تودیع و معارفه اظهار کرد: خدا را شاکرهستم که در این مدت ۲۷ سال کارمند وزارت راه و شهرسازی بوده‌ام، توفیق خدمت داد تا وظیفه‌ای محوله را تا حدودی ادا کنیم.

وی افزود: باید تشکر ویژه‌ای از مهندس اسلامی، مقام عالی وزارت داشته باشم که به بنده اعتماد داشتند. همان‌طور که می‌دانید حوزه منابع انسانی بیشترین ارباع رجوع را در ستاد و استان‌ها دارد. طی هشت سال گذشته سعی شد تا آنجا که امکان دارد طبق توصیه‌های مراجع عظام در بحث خدمت بی منت مجاهدت و مراقبت را سرلوحه قرار داده شود.

وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی در ابتدای ادغام شرایط بسیار سختی داشت و با مسئولیتی که در حوزه منابع انسانی و بودجه گرفتیم بحث ساختار و تشکیلات مشکلات عدیده‌ای داشت. خدا را شکر امروز در شرایطی هستیم که اتفاقات زیادی افتاد تا با تلاش همکاران کار پیش برود و دوستان آگاه به این مساله هستند.

سیدعلائی با اشاره به انتخاب مهدی عبوری از سوی وزیر راه و شهرسازی و شایسته دانستن این انتخاب در جهت پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و مقام عالی وزارت گفت: شک ندارم جناب آقای عبوری با کارنامه‌ای که در مناصب گذشته داشته‌اند بدون شک موفق خواهند بود و در ادامه راه بنده و مجموعه وزارت راه و شهرسازی همراه‌شان خواهد بود.

وی افزود: وزارت راه و شهرسازی مجموعه بسیار بزرگی است که زیرمجموعه‌های زیادی دارد و قطعا حضور آقای دکتر عبوری منشأ اثر خوب خواهد بود و به ایشان و آقای وزیر بابت این انتخاب تبریک می‌گویم. قطعا همچنان در خدمت آقای عبوری خواهیم بود تا نکات مورد نیاز را انتقال و همفکری داشته باشیم و ایشان به عنوان یک مدیر جهادی شایسته این سمت هستند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم