امروز: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۳۷۵۵
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
افتخار بزرگی است که مطرح شود این روزها شاهد صدور انقلاب اسلامی به کشورهای دور هستیم و هم‌اکنون فریاد مترسک جالیز(ترامپ) شنیده می‌شود که سایه عقاب عجیب تهدیدش کرده است.

تیترامروز/ رقیه نعلبندانی: اعیاد شعبانیه مصادف شده است با ولادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل‌العباس و حضرت علی اکبر رادمرد مقاومت کرببلا، این بزرگواران تاریخ دینی مسلمانان الگوی ظلم ستیزی جبهه مقاومت در جمهوری اسلامی محسوب می‌شوند.

جوانانی که با تمسک به ائمه اطهار جنگ نابرابر کفر در مقابل اسلام را در دوران هشت ساله دفاع مقدس به نفع جمهوری اسلامی به پیروزی رساندند و نماد سبز علوی را بر تارک خاورمیانه متجلی ساختند.

آنانی که لباس خاکیشان مدترین رنگ سال بود و سبزپوشی را افتخاری بزرگ برای رساندن پرچم مقاومت تا ظهور حضرت ولیعصر(عج) می‌دانند؛ ایثارگری را لحظه‌ای از اندیشه خود دور نمی‌سازند و در خارج از مرزهای کشور دفاع از دین را بر خود فرض می‌دانند.

همانانی که به عنوان مدافعان حرم در جبهه مقاومت گام برداشته و الگویی برای جوانان یمن، سوریه، عراق و منطقه خاورمیانه شده‌اند.

افتخار بزرگی است که مطرح شود این روزها شاهد صدور انقلاب اسلامی به کشورهای دور هستیم و هم‌اکنون فریاد مترسک جالیز(ترامپ) شنیده می‌شود که سایه عقاب عجیب تهدیدش کرده است.

این روزها رئیس جمهور آمریکا (ترامپ) حضور بیش از پیش جبهه مقاومت را درمقابله با بحران‌های داخلی و خارجی شاهد است به رعشه‌ای که بر اندامش وارد شده است به دنبال زیاده‌خواهی‌های خود قرار گرفته و در اقدامی نابخردانه دست به عناوینی می‌زند که نمی‌داند چه عواقب بدی را برای خود رقم خواهد زد.

به ظاهر ترامپ در حافظه آلزایمری خود از تاریخ ایران چیزی نمی‌داند یا اصلا با مفهوم نهضت عاشورا آشنا نیست. زیرا تروریست دانستن سپاه از سوی آمریکا بیانگر عمق دشمنی و وادادگی در مقابل جبهه مقاومت است و این برچسب‌ها سبب می‌شود تا نسل‌های جدید به اصطلاح کدخدای محله را بی‌هویت و دارای اندیشه پوشالی بدانند. این همان تبلیغ رایگان به نفع جبهه مقابل است.

زیرا ذات تروریستی بودن آمریکا حتی در فیلم‌های هالیوودی هم از سوی هنرمندانشان به درستی به تصویر کشیده شده است و غیر قابل انکار است کسی رفتار وقیحانه خود را به مقابلش نسبت ندهد.

رئیس جمهور آمریکا که از سوی مردمش به عنوان فردی دیوانه تلقی می‌شود بعید نیست که سخنان نامربوط از دهان خود خارج کند زیرا نداشتن تعادل فکری ذات افرادی است که در روزمرگی به سر می‌برند. ترامپ از تریبون‌ها بین‌المللی بارها فریاد حقوق بشر سر داد ولی خود بویی از انسانیت نبرده است و به نسل کشی در عراق و سوریه سرگرم می‌شود.

اما این روزها شاهد هستیم که آمریکا کوری خوانی‌هایی زیادی علیه سبزپوشان جمهوری اسلامی در جبهه مقاومت مطرح کرده است؛ البته با این اقدام چیزی جز فشار روانی به مردم ایران عزیز نخواهد بود. مثالی مطرح است که می‌گویند:«تفرقه بی‌انداز و حکومت کن»

اما این برچسب ناروایی که آمریکا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زده است حاکی از ترس و رعشه‌ای است که از سایه عقاب نشات گرفته زیرا به راحتی شاهد سرکوبی داعشیان و دولت خلافت ابوبکر البغدادی از سوی جبهه مقاومت بوده است.

اگر حین بحران‌های اقتصادی که از سوی غرب بر ایران وارد شده است این روزها از سوی دشمن پر کینه جمهوری اسلامی زمزمه مقابله با سپاه پاسداران مطرح می‌شود یاد سخن گهربار رهبری می‌افتم که فرمودند:«گربه رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نمی‌رسد»


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم