امروز: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۲۸۰۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: بودجه فرهنگ، بودجه قابل توجهی نیست تا از هنرمندان حمایت شود.
بودجه فرهنگی برای حمایت از هنرمندان قابل توجه نیست

 محمود شالویی شامگاه سه شنبه در جمع اهالی فرهنگ و هنر شهرستان بهشهر در اداره ارشاد بهشهر با بیان اینکه بودجه فرهنگ، بودجه قابل توجهی نیست تا از هنرمندان حمایت شود افزود: ما متعلق به همین هنرمندان هستیم و باید برای برطرف کردن مشکلات تلاش کنیم.

وی با اشاره به هشت ماه حضور خود در استان مازندران گفت: در این مدت با کمبود اعتبارات مختلف مواجه بودیم و خوشبختانه اکنون مشکلات در حال برطرف شدن است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه بودجه فرهنگ، بودجه قابل توجهی نیست تا از هنرمندان حمایت شود؛ یادآور شد: هنرمندان باید با تلاش خود را معرفی کنند.

شالویی بیان داشت: در کنار همه مشکلات، تلاش برای اهالی فرهنگ و هنر از وظایف مهم ماست و تلاش داریم برای نام آوران هنر کارهای مؤثر انجام دهیم و در بسیاری از موارد امکانات محدود است و باید با همکاری تلاش کنیم تا جریان هنری را گسترش دهیم.

شالویی افزود: خوشبختانه هنرمندان بواسطه هنر و هدفی که در این حوزه دارند؛ جلوتر از ما هستند و ما در مقامی نیستیم که حمایت همه جانبه داشته باشیم و بودجه ما تکاپوی هنر ما نیست؛ اما تلاش می‌کنیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: باید آنچه می‌توانیم انجام دهیم و براساس قولی که می‌دهیم؛ عمل کنیم.

منبع: مهر
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم