امروز: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۲۷۹۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
همزمان با کشف پیکر نیم سوخته یک مرد در اعماق منطقه جنگلی بلیران دشت سر آمل راز ناپدید شدن یک هفته‌ای مرد پرده فروش فاش شد.

حسین خانی
 
بنا بر این گزارش، عصر روز یکشنبه یکی از ساکنان منطقه که برای تفریح به جنگل‌های اطراف شهرستان آمل رفته بود با دیدن جسد سوخته یک مرد وحشتزده با پلیس 110 تماس گرفت.
دقایقی بعد از این تماس تلفنی بود که تیمی از کارآگاهان اداره آگاهی شهرستان آمل که از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان ماجرا قرار گرفته بودند بسرعت خود را به منطقه مورد نظر رساندند.

در نخستین مرحله از بررسی‌های پلیس مشخص شد که قربانی حادثه توسط فرد یا افراد ناشناسی به این نقطه منتقل و سپس به آتش کشیده شده است.در حالی که هیچ مدرک هویتی همراه جسد نبود بازپرس جنایی دستور انتقال آن به پزشکی قانونی را برای شناسایی هویتش صادر کرد. از سوی دیگر پلیس جنایی آمل نیز تجسس در میان افراد ناپدید شده را در دستور کاری خود قرار داد.

بدین ترتیب بود که در میان افراد ناپدید شده به مشخصات یک مرد بازاری رسیدند که از یک هفته قبل خبر ناپدید شدنش در آگاهی به ثبت رسیده بود از آنجا که مشخصات وی با قربانی حادثه شباهت زیادی داشت بلافاصله از خانواده مرد پرده فروش خواستند تا برای تعیین هویت جسد پیدا شده به پزشکی قانونی مراجعه کنند. آنها نیز به محض مشاهده جسد دریافتند وی همان مرتضی – مرد گمشده – است.

پس از شناسایی هویت جسد به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آمل تحقیقات جنایی ادامه یافت.پیچیدگی این پرونده هنگامی بیشتر شد که پزشکان قانونی پس از بررسی‌های تخصصی و کاووش‌های علمی روی جسد اعلام کردند که قربانی حادثه با اصابت ضربات کارد از پا درآمده و سپس او را آتش زده‌اند.

در ادامه همین بررسی‌ها بود که پلیس متوجه شد مرد جوان یکی از کاسبان خوشنام در بازار آمل و در میان همکارانش بوده است.با توجه به اطلاعات به‌دست آمده و سرنخ‌هایی که پلیس در محل جنایت کشف کرده است، تجسس‌ها برای ردیابی عامل یا عاملان قتل ادامه دارد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم