امروز: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۱۴۹۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی الگوی جدید و متفاوت پیشرفت را به ارمغان می آورد گفت: وقت بلوغ و پختگی انقلاب اسلامی رسیده است.

انقلاب اسلامی دنبال الگوی جدید پیشرفت است

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،حجت الاسلام محمد قمی پیش ازظهر پنجشنبه در همایش جبهه فرهنگی انقلاب در ساری با بیان اینکه انقلاب اسلامی مدیون حضرت فاطمه زهرا (س) و سیره فاطمی است اظهار داشت: هرچقدر شرایط جنگی و دفاعی انقلاب اضطرارتر می شود باید به این مدل توجه کرد.

وی با عنوان اینکه مدل جدیدی برای زندگی و سبک زیستن انتخاب کرده ایم تصریح کرد: انقلاب اسلامی مدل و چارچوب دیگری انتخاب کرده است و دنبال الگوی دیگر پیشرفت است.

وی با عنوان اینکه انقلاب اسلامی الگوی پیشرفت به ارمغان می آورد گفت: اکنون وقت بلوغ و پختگی انقلاب اسلامی است و باید چاره اندیشی در مقام عمل داشته باشیم و عزم ما جزم شود تا گره ای از فراروی انقلاب باز کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: ائتلاف و نحوه جمع شدن و انسجام تشکل های فرهنگی امری ضروری است و باید مدل مقابله و جنگیدن را باید تغییر دهیم و الگوی متفاوتی برای پیشرفت انقلاب در پیش گیریم.

حجت الاسلام قمی با بیان اینکه دنیای آینده دنیای تصویر است از تشکل ها و جبهه فرهنگی خواست برای آن دوره برنامه ریزی کنند و گفت: در گام اول باید طرز و مدل جنگیدن برای پیشرفت را تغییر دهیم.

وی علت پیدایش و تداوم انقلاب اسلامی را معجزه دانست و گفت: باید در این مسیر از ظرفیت همه بخش ها بهره گرفت.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم