امروز: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۱۴۹۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق مازندران:
قاسم شهابی در مراسم بهره‌برداری ساختمان اداره برق شرق آمل در ششمین روز از ایام‌الله دهه فجر با بیان اینکه طی چهار سال اخیر کارهای مهمی به منظور افزایش تامین انرژی انجام شده است، اظهار داشت: راه‌اندازی پست آمل ۵ در سال گذشته با هزینه ۳۰۰ میلیارد تومان و امسال راه‌اندازی دو ساختمان اداری شهر رینه با ۶ میلیارد ریال و ساختمان امور توزیع برق شرق آمل با ۱۰ میلیارد ریال از این برنامه‌های مهم است.

به گزارش تیترامروز به نقل از تسنیم قاسم شهابی در مراسم بهره‌برداری ساختمان اداره برق شرق آمل در ششمین روز از ایام‌الله دهه فجر با بیان اینکه طی چهار سال اخیر کارهای مهمی به منظور افزایش تامین انرژی انجام شده است، اظهار داشت: راه‌اندازی پست آمل ۵ در سال گذشته با هزینه ۳۰۰ میلیارد تومان و امسال راه‌اندازی دو ساختمان اداری شهر رینه با ۶ میلیارد ریال و ساختمان امور توزیع برق شرق آمل با ۱۰ میلیارد ریال از این برنامه‌های مهم است.

وی افزود: با وجود جذب نیروی جدید و افزودن به بار مالی این شرکت، توزیع نیروی برق استان به دنبال رفع مشکلات و کمبود برق تلاش گسترده‌ای برمی‌دارد تا مردم با خاموشی‌های متعدد مواجه نشوند.

شهابی از بدهکاری ۱۲۰ میلیارد تومانی این شرکت خبر داد و گفت: با تمام توانمندی‌های لازم نیاز است امور مشترکین برق به پرداخت بدهکاری‌های خود بپردازند.

جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه پیک مصرفی این شهرستان ۳۸۰ مگاوات است که با وجود چهار شهرک صنعتی ۱۳ پست ۶۰ کیلوولتی وجود دارد، بیان کرد: اکنون این شهرستان در جایگاه تامین ظرفیت نیروی برق در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

رسولی با اشاره به اینکه اکنون به سازی و نوسازی خطوط متعدد شهری و روستایی دستور کار است، تصریح کرد: با وجود آغاز این بهسازی در غرب آمل، برخی نقاط این شهرستان نیاز اساسی به ترمیم دارد.

وی ادامه داد: پروژه مدار شهرک بابکان با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان در جال اجراست که با تکمیل این طرح مشکل قطعی برق دابودشت و بخشی از شرق آمل رفع می‌شود.

رسولی خاطرنشان کرد: به منظور رفع خاموشی‌های مکرر و قطعی برق مصارف خانگی نیاز به احداث نیروگاه برق در این شهرستان است که ضرورت دارد دستور کار شرکت توزیع نیروی برق مازندران قرار گیرد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم