امروز: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۱۴۸۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
فاز دوم ایستگاه ۲۳۰.۶۳ کیلوولت شیرود شهرستان تنکابن با اعتبار ۱۸ میلیارد تومانی به بهره برداری رسید.

فاز ۲ ایستگاه برق در تنکابن بهره برداری شد

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر، سیروس عمرانی رئیس اداره برق تنکابن در حاشیه گشایش فاز دوم  ایستگاه ۲۳۰.۶۳کیلو ولت  شیرود تنکابن (ترانس دوم )  با بیان اینکه  برای این ترانس ۱۸ میلیارد تومان اعتبار  از محل داخلی شرکت هزینه شده است ، گفت: مشخصات فنی این پروژه  نصب و راه اندازی ترانس دوم  با ظرفیت ۱۲۵ مگاولت آمپر  است.

 وی  درباره اثرات اجرایی این پروژه افزود : تامین برق مستمر و مطمئن ، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه انتقال غرب مازندران ، رفع افت ولتاژ ایستگاههای فوق توزیع و مشترکین منطقه ، کاهش خاموشی های ناخواسته ناشی از افزایش بار در زمان پیک مصرف از جمله اثرات اجرایی این پروژه است.

محمد کاظم  حامدی معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای مازندران هم در این مراسم گفت: در فاز دوم این پروژه ترانس دوم ۱۲۵ مگا ولت آمپر به آن اضافه شده و فاز  نخست این پروژه هم در تابستان ۹۷ به دلیل اینکه خاموشی در منطقه نداشته باشیم  با حضور وزیر نیرو به بهر ه برداری رسیده و کمک شایانی در تامین برق منطقه داشت.

وی افزود: در سالهای گذشته به دلیل اینکه این پست را نداشتیم عموما خطوط ۶۳ ولت ما در مدار بود که باعث افت ولتاژ می شد و با بهره برداری از این پست چهار خط خروجی احداث شده که به سمت رامسر و تنکابن رفته و سبب رفع افت ولتاژ می شود.

حامدی اضافه کرد: به منظور استفاده مفید از فضای فیزیکی موجود خط چهار مداره باندل را در نظر گرفتیم و در واقع از یک مسیر خطی که ایجاد شد ، ظرفیت آن را با باندل کردن ، هشت برابر کردیم.

وی  بیان داشت : با توجه به اینکه این ترانس ۲۵۰ مگاولت آمپر برق ۶۳ کیلو ولت می تواند تحویل شرکتهای توزیع برق دهد می توانیم با اطمینان بگوییم که در ۱۰ سال آینده ، این منطقه مشکل افت ولتاژ و تامین برق نداشته باشند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم