امروز: ۱۷ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۰۱۴۷۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران خبر داد:
محمد خانی نوذری گفت: تاکنون ۲۷۰ هزار مسکن روستایی و شهری در استان بهسازی شده است.

بهسازی ۲۷۰ هزار مسکن روستایی در مازندران

به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،محمد خانی نوذری محرومیت زدایی در روستاها و توسعه و آبادانی را از جمله وظایف بیان کرد و اظهار داشت: فعالیت بنیاد مسکن در ۴۰ سال گذشته چشمگیر بوده است و تاکنون ۲۷۰ هزار واحد مسکن روستایی و شهری در مناطق محروم نوسازی و مقاوم سازی کردیم.

وی افزود: کمک های خوبی از محل حساب ۱۰۰ امام، اعتبارات بازسازی برای ساخت و ساز مسکن روستایی انجام شده است و در بحث اقتصاد، فرهنگ و حوزه اجتماعی تلاش هایی صورت گرفته است.

خانی نوذری، بستر سازی برای سازندگی کشور از مسائل مورد توجه بنیاد مسکن دانست و گفت: در حوزه عمران و بهسازی توسعه معابر روستایی، بنیاد مسکن در تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار طرح هادی تهیه کرده است.

مدیرکل بنیاد مسکن مازندران افزود: تاکنون بازنگری طرح هادی در ۵۰۵ روستای استان انجام شده و بازنگری طرح هادی صورت گرفته است و ۴۰۰ روستا نیز به مرحله بازنگری طرح هادی رسیده است.

وی درزمینه ساماندهی کاربردی سکونتگاههای روستایی نیز گفت: در دو سه نقطه استان منظومه های روستایی تهیه شده است و سبب می شود تا همه روستاهای مجاور به صورت یکپارچه دیده شود.

خانی نوذری ادامه داد: نظارت بر ساخت و سازها و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز از جمله وظایف بنیاد مسکن است و سالانه از ناظران نظام فنی و روستایی در امر کیفی سازی ساخت و ساز بهره گرفته می شود و دو هزار و ۳۰۰ مهندس و۲۰۰۰ کاردان در حال فعالیت هستند.

وی افزود: امسال طرح هادی ۲۵ روستا همزمان با دهه فجر افتتاح شده است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم