امروز: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۱۴۵۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران:
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با بیان اینکه ایستادگی در مسیر حق نیازمند تحمل سختی‌های زیادی است، گفت: البته این مسئله به این معنا نیست که متولیان اجرایی و مدیریتی با این بهانه با کم‌کاری شرایط را برای مردم توجیه کنند.
سیدیونس حسینی‌عالمی در مراسم جشن انقلاب با بیان اینکه علت استمرار نظام جمهوری اسلامی با چهل سال توطئه دشمنان خارجی و همراهی دشمنان داخلی، همراهی مردم بوده است، اظهار کرد: در این چهل‌سال شاهد پیاده شدن بسیاری از مدعیان از قطار انقلاب بوده‌ایم.


وی با بیان اینکه حتی پیاده شدن خیلی از همراهان اولیه ممکن بود برای برخی‌ها قابل باور نباشد اما تاریخ انقلاب شاهد اتفاقات این‌چنینی نیز بوده است، افزود: اما با همه ناملایمات و سختی‌های که در این راه وجود داشت اکنون این انقلاب به مرحله تثبیت خود رسیده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران به فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ اشاره کرد و متذکر شد: در فتنه ‌۸۸ همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند هدف انتخابات و مسائل پیرامون آن نبود بلکه دشمنان ما انقلاب و تغییر پایه‌های نظام را نشانه گرفته بودند.

وی با اعلام اینکه فتنه‌ ۸۸ پایان راه دشمنان انقلاب برای آسیب زدن به ملت ایران و انقلاب اسلامی نبود، اضافه کرد: در حال حاضر نیز دشمنان با جنگ اقتصادی به دلیل شکست خوردن در جنگ‌ نظامی به دنبال فروپاشی جمهوری اسلامی ایران هستند.

حسینی‌عالمی علت اصلی مقاومت جمهوری اسلامی در برابر دشمنان را رهبری مقام معظم رهبری براساس آموزه‌های برگرفته از قرآن، روایات ائمه و اهداف امام راحل برشمرد و گفت: ایشان تاکنون با وجود همه کارشکنی‌ها در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی ایستاده‌اند و تنها اراده‌ای بودند که در این چهل سال اصلا برنگشتند.

وی با بیان اینکه بصیرت ملت ایران در میان امت زمان ائمه بی‌مثال و بی‌مانند است، خاطرنشان کرد: ولایت فقیه و راهبری هوشمندانه ایشان، نظام را از گردنه‌های خطیر و پیچ‌های تند نجات داده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با اشاره به موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران طی ۴۰ سال اخیر گفت: ممکن است مشکلاتی هم در این زمینه وجود داشته باشد اما باید به این مسئله واقف بود که انقلاب اسلامی با وجود دشمنی‌های که در مسیر خود شاهد بود به موفقیت‌های بزرگی دست یافته است.

وی با بیان اینکه ایستادگی در مسیر حق نیازمند تحمل سختی‌های زیادی است، افزود: البته این مسئله به این معنا نیست که متولیان اجرایی و مدیریتی با این بهانه با کم‌کاری شرایط را برای مردم توجیه کنند.

حسینی‌عالمی با اعلام اینکه مقام معظم رهبری به عنوان پشتوانه اصلی انقلاب ادامه دهنده سیره ائمه اطهار هستند، اظهار کرد: انتقادات مردم در زمینه تنگی معیشت را قبول دارم و نیازمند تلاش مسؤولان اجرایی و دولتی برای رسیدن به نقطه مطلوب است.

منبع: فارس
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم