امروز: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۱۳۶۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
مدیرکل بیمه سلامت مازندران:
مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: مطالبات موسسات بخش خصوصی طرف قراداد با اداره کل بیمه سلامت مازندران تا پایان سال ۹۶ صد در صد پرداخت شده است.

به گزارش تیترامروز به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران دکتر رسول ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد: با تخصیص اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال از سوی سازمان بیمه سلامت ایران به بیمه سلامت استان مازندران، تمام مطالبات بخش خصوصی شامل پزشکان،داروخانه، فیزیوتراپی، آزمایشگاه و رادیولوژی و... به طور کامل تا پایان سال 96 پرداخت شده است.

وی با بیان این که تأمین اعتبارات مورد نیاز سازمان بیمه سلامت موجب رضایتمندی هرچه بیشتر مردم و بیمه شدگان خواهد شد ، گفت: پرداخت صد در صدی مطالبات موسسات بخش خصوصی طرف قرارداد با اداره کل بیمه سلامت مازندران ، نشان دهنده پیگیری های ارزشمند مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور و ایجاد یک انضباط مالی در بیمه سلامت است که این مدیریت منابع منجر به پرداخت منظم مطالبات در سال 97 شد.

لازم به ذکر است در حال حاضر اعتبارات این سازمان پاسخگوی نیازهای بیمه سلامت در ارائه خدمات نیست و دولت و مجلس شورای اسلامی می توانند با تصویب بودجه مورد نیاز سازمان بیمه سلامت در بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ ، موجب افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات درمانی مورد نیاز و رضایتمندی بیمه شدگان و موسسات درمانی را فراهم نمایند.

دکتر ظفرمند افزود: با توجه به این که بیشترین جمعیت بیمه شده سازمان بیمه سلامت به صورت رایگان و بدون پرداخت حق سرانه تحت پوشش بیمه سلامت هستند ، حمایت همه جانبه مجلس و دولت در راستای تأمین منابع مورد نیاز این طرح جهت ایجاد آرامش و دلگرمی مردم ، بیمه شدگان و موسسات درمانی بسیار موثر و مهم است.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اشاره به هزینه سالانه بیش از ۷۰۰ میلیارد تومانی بیمه سلامت برای درمان بیمه شدگان و قرارداد با بیش از 2 هزار و سیصد موسسه درمانی در سطح استان ، خواستار تخصیص ردیف بودجه مناسب جهت اجرای طرح های ملی نظیر پزشک خانواده و بیمه همگانی سلامت در استان مازندران شد.

لازم به ذکر است حدود نیمی از جمعیت استان مازندران تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم