امروز: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۱۱۸۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
هیأت کاراته مازندران در سوژه کردن خود ابتکارات عجیبی خلق می‌کند، جوری که در مخیله هم نمی‌گنجد.
خلق یک عنوان غیرمجاز در هیأت کاراته مازندران/  کمیته بین‌الملل را از کجا آورده‌اید؟!

مهدی رضی/فارس؛ هیأت کاراته مازندران در سوژه کردن خود ابتکارات عجیبی خلق می‌کند، جوری که در مخیله هم نمی‌گنجد.

پس از باران احکام که بر سر اهالی این رشته بارید و الان کمتر کسی را در کاراته می‌یابید که در بذل و بخشش انواع و اقسام پست‌های نوظهور دستش خالی مانده باشد، این یکی سمت را کجای دل‌مان می‌توانیم بگذاریم!

فردی به نام «س .ک» به عنوان مسؤول کمیته بین‌الملل استان مازندران منصوب شده است! اولا که چنین کمیته‌ای در هیچ کدام از هیأت‌های ورزشی حتی کشتی در مازندران که سطحی بین‌المللی دارد تعریف نشده و ماهیت وجودی ندارد، دوم اینکه اصلا اجازه مکاتبه برای هیأت‌های ورزشی با کشورهای دیگر صادر نشده و خلاف قوانین هیأت‌های ورزشی است!

حتما رئیس جدید هیأت کاراته مازندران نمی‌داند که نه تنها این هیأت، بلکه اداره کل ورزش و جوانان مازندران مجاز به برقراری ارتباط خودسرانه با کشورهای دیگر را ندارد و صدور چنین حکمی خود یک تخلف است که صورت گرفته و در تضاد با قوانین جاری ورزش کشور است!

هیأت کاراته مازندران انگاری حکم و سمت کم آورده است برای اینکه به همه لااقل یکی یک عنوان را تقدیم کند، به کارهای عجیب دست زده و از کمیته بین‌الملل خود رونمایی کرده است!

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم