امروز: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۰۲۷۹
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
چند روزی‌ست که دادستان مرکز استان، با اعلام رسمی شماره همراه خود، آغازگر مسیری شده است که به نظر به مقاصد خوبی نیز خواهد رسید.
تیترامروز: چند روزی‌ست که دادستان مرکز استان، با اعلام رسمی شماره همراه خود، آغازگر مسیری شده است که به نظر به مقاصد خوبی نیز خواهد رسید.
آقای دادستان که می‌گوید تاکنون ۵۶۱ پیامک و ۴۰۰ پیام از مردم دریافت کرده است، تنها در یکی از ده‌ها مورد پیامک دریافتی به سوژه‌ای در خصوص وقوع یک تخلف در نانوایی برخورد می‌کند که ارسال‌کننده پیام وقتی می‌بیند، پیامش نه تنها بی‌جواب نمانده، بلکه در عمل پاسخش را دریافت کرده است، (دادستان به تخلف رسیدگی کرده است، اظهار تعجب و البته بعد از این بابت از دادستان محترم، تشکر کرده است.
شاید در ابتدا عده‌ای فکر می‌کردند که این کار اندکی مردم‌فریبانه و دفعی و لحظه‌ایست، اما با گذشت چند روز از این واقعه و عزم جزم و اراده پولادین دادستان استان برای پیگیری مشکلات و معضلات پیامکی مردم، نشان داده است که تفکر ابتدایی اولیه در این باره درست نبوده و جناب دادستان، با فکر و عقیده و برنامه، حل مسائل و رفع مشکلات مردم را در دستور کار خود قرار داده است.

این اقدام شجاعانه و جسورانه دادستان محترم مرکز استان، به معنای واقعی کلمه نشان از احساس مسئولیت عمیق ایشان برای پیگیری امور مردم دارد.
احساس مسئولیتی که مسئولین مدتهاست آن را بدست فراموشی سپرده‌اند و از مسئول (مورد سوال واقع بودن) تنها نام آن را به یدک می‌کشند و آن چنان خود را درگیر میز و صندلی ریاست کرده‌اند که دیگر فرصتی برای مسئول و پاسخگو بودن ندارند...!!
البته ما از همه مسئولین محترم انتظار نداریم که شماره‌های همراه خود را همچون دادستان مرکز استان در سطح وسیع، منتشر کنند و از فردا تمام کارهای خود را رها کرده و تنها به تماس‌ها و پیامکهای دریافتی پاسخ دهند، بلکه دستکم توقع داریم، در زمان مراجعه مردم به آنان و یا در موقع رسیدگی به پرونده‌های آنان، خود را برای رفع کامل مشکلات مربوطه مهیا سازند، نه آنکه با امروز و فردا کردن‌ها و دست روی دست گذاشتن‌ها و تعلل در پیگیری امور، راه را بر ناامیدی و یاس مردم از ایجاد گشایش در کارها بگشایند...!
بنابراین، از مسئولان محترم تقاضا می‌کنیم چنانچه نمی‌توانند از روش دادستان محترم استان برای کارگشایی از مردم استفاده کنند، دستکم روی خط خدمت باقی بمانند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم