امروز: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۰۱۵۰
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
احمد حسین زادگان، استاندار ساروی مازندران که به تازگی وارد دهه ششم زندگی خود شده است، در گامِ نخستِ جوانگرایی، با پیشنهاد فرماندار مرکز استان، به سه دهه فعالیت رمضانعلی رضایی‌راد در راس هرم بخشداری مرکز استان پایان داده و با برگزیدن حجت هادیان که هنوز راه درازی تا کهنسالی دارد، نشان داد که جوانگرایی به عمل است، نه شعار...!
تیترامروز: احمد حسین زادگان، استاندار ساروی مازندران که به تازگی وارد دهه ششم زندگی خود شده است، در گامِ نخستِ جوانگرایی، با پیشنهاد فرماندار مرکز استان، به سه دهه فعالیت رمضانعلی رضایی‌راد در راس هرم بخشداری مرکز استان پایان داده و با برگزیدن حجت هادیان که هنوز راه درازی تا کهنسالی دارد، نشان داد که جوانگرایی به عمل است، نه شعار...!

البته که حسین زادگان، خود بخوبی می‌داند، بقول معروف با یک گل بهار نمی‌شود! و اگر قرار به ایجاد تحول از جنس جوانگرایی در بدنه دستگاه‌های سیاسی و اجرایی استان است، هنوز راه زیادی تا بهاران واقعی در سیستم مدیریتی استان باقی‌ست.

هنوز هم جوانان فرهیخته و توانمند فراوانی در مازندران پیدا می‌شوند که با ذوق و شوق و شور جوانی، چشم امید به استفاده از دانش و توان خود برای به حرکت درآوردن چرخ‌های توسعه استان دارند و مسلما نگاه امیدوارانه و اطمینان‌بخش استاندار مازندران برای واسپاری امور کلان استان به این دسته از جوانان پرتلاش و مسئولیت‌پذیر که جز به ارتقای جایگاه مازندران (بعنوان کلانشهر) نمی‌اندیشند، در بهبود اوضاع سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و... استان تاثیرگذار خواهد بود.

احمد حسین زادگان، یقینا از این حقیقت تلخ نیز باخبر است که مازندران در سال گذشته و به گفته استاندار وقت مازندران، محمد اسلامی، در رتبه نخست فارغ‌التحصیلان بیکار قرار داشته است و همین امر، خود گواه این حقیقت است که خیل عظیمی از جمعیت جوان و جویای کار چشم انتظار فرصتی طلایی هستند که خودی نشان داده و استان را از ورطه "پیرمدیریتی" نجات دهند.

همچنین به این نکته نیز باید توجه داشت که مازندران در سالهای اخیر، از جمله استانهایی بوده‌است که بیشترین تعداد فرار مغزها را به خود دیده و بنابراین، بی‌تفاوتی ‌نسبت به این دسته از جوانان که روزی همه همّ و غمّ‌شان تحصیل علم و دانش با هر توان مالی بود، قطعا تبعات جبران‌ناپذیری برای مازندران خواهد داشت و اکنون، استاندار مازندران با این پالس مثبتی که از خود نشان داده است، ما را به مازندرانی جوان‌پسندانه‌تر امیدوار کرده است.

در ضمن، یادمان باشد، در دوران جنگ، همین جوانان بودند که توانستند هم از پسِ اداره کشور بربیایند و هم جنگ را به خوبی مدیریت کردند. بنابراین، اعتماد به جوانان، اطمینان به ترسیم آینده‌ای روشن است که بی‌شک همگان از نعمات و برکات آن بهره‌مند خواهند شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم