امروز: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۰۰۵۷
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: راننده بی احتیاط به انجام امور خدماتی در یکی از دانشگاه‌های استان محکوم شد.
به گزارش رکنا،هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: قاضی پرونده راننده بی احتیاط را از جنبه عمومی جرم به جای یک ماه زندان به انجام خدمات عمومی رایگان به مدت ۱۰۰ ساعت در یکی از دانشگاه‌های استان مکلف کرد.

 

وی افزود: از جنبه خصوصی جرم نیز متهم محکوم به پرداخت دیه شد.

 

هاشمیان افزود: مسئولان این دانشگاه و واحد اجرای احکام کیفری شهرستان گالیکش بر اجرای این حکم نظارت می‌کنند.

 

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به استقبال دستگاه‌های اجرایی استان از آرای جایگزین زندان گفت: اداره منابع طبیعی، شهرداری‌ها و تعداد دیگری از دستگاه‌های اجرایی استان، در نامه‌های جداگانه کار‌هایی که به عنوان مجازات‌های جایگزین زندان می‌توانند از ظرفیت محکومان استفاده کنند به دادگستری پیشنهاد داده اند.

 

هادی هاشمیان افزود: نهالکاری، پاکیزگی محیط زیست و حاشیه‌ جنگل ها، کمک به بهسازی مدارس، حرفه آموزی، خدمات عمومی رایگان در شهرداری‌ها از جمله موارد پیشنهادی هستند که قضات ما نیز در محاکم برای محکومانی که جرایم غیرعمد و سبک مرتکب شده اند و سابقه کیفری هم ندارند، صادر می‌کنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم