امروز: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۰۰۰۳۲
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران:
حسینعلی ابراهیمی کارنامی گفت: صنایع ما باید سیستم پایش آلاینده مجهز شوند و برای رفع آلایندگی مجهز شوند.
به گزارش تیتر امروز به نقل از مهر،حسینعلی ابراهیمی کارنامی  در جلسه رفع موانع تولید در شرق مازندران افزود: تصمیماتی که زیر نظر فرماندار در حوزه محیط زیست در شهرستان اخذ شود؛ مورد تایید است زیرا محیط زیست در خدمت صنعت و معدن، توسعه و اشتغال است؛ اما باید مسائل و ضوابط زیست محیطی رعایت شود.

این مسئول گفت: محیط زیست در خدمت صنعت است و باید نظارت و پایش دائم از صنایع توسط محیط زیست انجام شود تا مشکلات بررسی و برای رفع مشکلات زیست محیطی تلاش شود و محیط زیست باید باشد تا کمک کند صنایع با حفظ ضوابط کامل زیست محیطی سرپا باشند و ادامه فعالیت دهند و توسعه ایجاد شود.

مدیرکل محیط زیست مازندران با اعلام اینکه صنایع ما باید سیستم پایش آلاینده داشته باشند و این قانون است؛ خاطر نشان کرد: اگر صنعتی دارای سیستم آلاینده و آلودگی است باید برای برطرف کردن آن اقدام کند که ما هم همراه هستیم و همکاری لازم انجام می شود.

ابراهیمی کارنامی گفت: سرمایه گذاران و سرمایه گذاری در حوزه های مختلف برای ما ارزشمند است و زندگی هم زیستی داریم و در تقابل با سرمایه گذاران نیستیم؛ اما باید مسائل زیست محیطی رعایت شود.

وی افزود: در شرکت حلاوت و رهاسان هم براساس برنامه ریزی انجام شده تیم بازرسی از آلایندگی و پساب و موارد مختلف بازدید و گزارش مربوطه را اعلام کند تا اگر آلایندگی وجود دارد؛ برای برطرف کردن آن اقدام شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه تصاویر عجیب از ازدواج پادشاه تایلند! حرکات کششی و خمشی نماینده مجلس در صحن (تصاویر) چرا پاپ پای رهبران سودان جنوبی را بوسید؟ دیدنی‌های امروز؛ از آمادگی برای آتش‌بازی شب سال نو تا سونای در دل کوه هیجان در بزرگ‌ترین پیست اسکی ایران
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم