امروز : ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - 19:10:15
دوربین شما
برگزاری کارگاه عملی یک روزه
پیشنهاد شما
نقد فیلمهای روز دوم جشنواره فیلم فجر در سینما سپهر ساری
نقدی نیست؛ چرا که نکته ای برای تامل نیست و به بیانی جامع تر فیلمی نیست!
نقد فیلم های روز اول جشنواره فیلم فجر در مازندران
دو فیلم اول جشنواره فیلم فجر در ساری شباهت هایی دارند. در هر دو فیلم استخوانهای درام بیرون زده است! به بیانی دیگر وجود دارند اما درونی نشده اند.
اجرای یک کمدی فاخر در سالن سلمان هراتی شهرستان ساری
گروه تئاتر "جاوید" پس از نمایش "کابوس مضحک سقراط کشی" در تابستان امسال، اینک نمایش "شاعر" را به کارگردانی سرکار خانم "محبوبه ارمیانی" به روی صحنه می برد.
کیهان کلهر از ایران برای پنجمین‌بار نامزد این جایزه جهانی شده است
نامزدهای بخش‌های مختلف «گرمی» اعلام شدند و گروه «جاده ابریشم» به سرپرستی یویوما، نوازنده معروف ویولن‌سل و نوازندگی کمانچه کیهان کلهر نامزد این جایزه معتبر شد. جالب اینجاست كه فیلم «موسیقی غریبه‌ها» نیز با حضور نوازنده کشورمان در بخش بهترین فیلم مستند این جایزه با موضوع موسیقی نیز نامزد شده است. «موسیقی غریبه‌ها» درواقع مستندی چندملیتی درباره گروه «جاده ابریشم» است که موردپسند داوران جشنواره قرار گرفته است.
موسسه ی فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید سومین کارگاه عملی خود را برگزار می کند
موسسه فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید در رویکرد جدید خود در برگزاری کارگاههای عملی یک روزه، سومین کارگاه عملی خود را با موضوع "صدا سازی و آواشناسی" برگزار می کند. هنرجویان در این دوره با موضوعاتی چون : فن بیان، بهداشت صدا، آسیب های حنجره، نفس گیری درست، هجاشناسی، حجو طنین و لحن و لهجه و ... آشنا و برخوردی عملی و کارا خواهند داشت.
عباس ابوالحسنی با یک نمایش جدید
وقتی فصل تآتر، زمستانی و سرد است؛ و هنرمندان نام آشنا، به سختی دستی برای اجرا از بغل بیرون می آورند؛ در میان بحران اقتصاد و فرهنگ در حوزه ی فرهنگ.."مردگان بی کفن و دفن" طلیعه ای و بارقه ای گرمابخش است..
تلاش انجمن موسیقی مازندران در ارائه کد فعالیت به گرووهای موسیقی
انجمن موسیقی مازندران با بیان اطلاعیه ای در نظر دارد گروههای بومی موسیقی مازندران را در سامانه اطلاعاتی موسیقی استان ساماندهی کند. بدین منظور سرپرستان گروههای موسیقی فعال در استان مازندران اعم از گروههای سنتی، محلی، پاپ، کلاسیک و ... می بایست مدارک همه ی اعضای گروه خود را به انجمن موسیقی استان مازندران واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران تحویل داده و کد فعالیت دریافت کنند.
موسسه فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید شهرستان ساری سلسله ورکشاپ های تخصصی تئاتر برگزار می کند
موسسه فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید که از آغاز چند ساله ی خود با برگزاری دوره های تخصصی و کارامد آموزش در حوزه ی هنر نمایش و همچنین برگزاری آزمایشگاههای نوین تئاتری و ارائه ی اجراهای تکنیکی و تخصصی نمایش و همچنین کادر آموزشی مجرب و دانشگاهی خود پرچمدار شیوه های نوین آموزشی و اجرایی در تئاتر معاصر مازندران بوده است، اینک با تمهیدی نو باز هم در لیست اولین برگزار کنندگان شیوه های نوین آموزش نمایش در مازندران قرار گرفت.
سلامت و بیماری فعالیتهای فرهنگی شهرداری بابل و ساری
اجرای سمفونی "صدای سرخ"
"سمفونی صدای سرخ در واقع تنظیم ارکسترال موسیقی دو فیلم دفاع مقدسی از کرخه تا راین و بوی پیراهن یوسف از ساخته های آهنگساز بزرگ مجید انتظامی بوده که با تنظیم موسیقیدان جوان جناب نظریان و نوازندگان جوان و خوش آتیه گروه موسیقی سیاه و سفید به روی صحنه رفت و با استقبال خوب تماشاگران بابلسری مواجه شد."