امروز: ۰۵ فروردين ۱۳۹۶ - 08:21:07
دوربین شما
برگزاری کارگاه عملی یک روزه
پیشنهاد شما
برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در ساری
انجمن سینمای جوانان مازندران با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در نظر دارد همزمان با جشنواره فیلم حسنات اصفهان میزبان جشنواره به مدت یک روز در ساری گردد.
فراخوان دهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران منتشر شد
فراخوان این جشنواره بارویکرد منظومه‌خوانی در دو بخش راویان اصالت(رقابتی) و اجرای پیشکسوتان(غیر رقابتی) بطور رسمی منتشر شد.
آغاز ثبت نام جشنواره ملی کمانچه نوازان کشور
جشنواره ملی کمانچه نوازان کشور در سه ماهه نخست سال 1396 در استان لرستان برگزار می گردد.
نقد فیلمهای روز دوم جشنواره فیلم فجر در سینما سپهر ساری
نقدی نیست؛ چرا که نکته ای برای تامل نیست و به بیانی جامع تر فیلمی نیست!
نقد فیلم های روز اول جشنواره فیلم فجر در مازندران
دو فیلم اول جشنواره فیلم فجر در ساری شباهت هایی دارند. در هر دو فیلم استخوانهای درام بیرون زده است! به بیانی دیگر وجود دارند اما درونی نشده اند.
اجرای یک کمدی فاخر در سالن سلمان هراتی شهرستان ساری
گروه تئاتر "جاوید" پس از نمایش "کابوس مضحک سقراط کشی" در تابستان امسال، اینک نمایش "شاعر" را به کارگردانی سرکار خانم "محبوبه ارمیانی" به روی صحنه می برد.
کیهان کلهر از ایران برای پنجمین‌بار نامزد این جایزه جهانی شده است
نامزدهای بخش‌های مختلف «گرمی» اعلام شدند و گروه «جاده ابریشم» به سرپرستی یویوما، نوازنده معروف ویولن‌سل و نوازندگی کمانچه کیهان کلهر نامزد این جایزه معتبر شد. جالب اینجاست كه فیلم «موسیقی غریبه‌ها» نیز با حضور نوازنده کشورمان در بخش بهترین فیلم مستند این جایزه با موضوع موسیقی نیز نامزد شده است. «موسیقی غریبه‌ها» درواقع مستندی چندملیتی درباره گروه «جاده ابریشم» است که موردپسند داوران جشنواره قرار گرفته است.
موسسه ی فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید سومین کارگاه عملی خود را برگزار می کند
موسسه فرهنگی هنری شهر تئاتر جاوید در رویکرد جدید خود در برگزاری کارگاههای عملی یک روزه، سومین کارگاه عملی خود را با موضوع "صدا سازی و آواشناسی" برگزار می کند. هنرجویان در این دوره با موضوعاتی چون : فن بیان، بهداشت صدا، آسیب های حنجره، نفس گیری درست، هجاشناسی، حجو طنین و لحن و لهجه و ... آشنا و برخوردی عملی و کارا خواهند داشت.
عباس ابوالحسنی با یک نمایش جدید
وقتی فصل تآتر، زمستانی و سرد است؛ و هنرمندان نام آشنا، به سختی دستی برای اجرا از بغل بیرون می آورند؛ در میان بحران اقتصاد و فرهنگ در حوزه ی فرهنگ.."مردگان بی کفن و دفن" طلیعه ای و بارقه ای گرمابخش است..
تلاش انجمن موسیقی مازندران در ارائه کد فعالیت به گرووهای موسیقی
انجمن موسیقی مازندران با بیان اطلاعیه ای در نظر دارد گروههای بومی موسیقی مازندران را در سامانه اطلاعاتی موسیقی استان ساماندهی کند. بدین منظور سرپرستان گروههای موسیقی فعال در استان مازندران اعم از گروههای سنتی، محلی، پاپ، کلاسیک و ... می بایست مدارک همه ی اعضای گروه خود را به انجمن موسیقی استان مازندران واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران تحویل داده و کد فعالیت دریافت کنند.